f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
O Nas

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści w dziedzinie księgowości oraz twórcy zaawansowanych rozwiązań technologicznych z całej Polski. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego stworzyliśmy portal dla tak unikalnej specjalizacji jaką jest księgowość. Naszym celem jest stosowanie nowoczesnych technologii w tworzeniu innowacyjnych projektów. Dzięki naszym rozwiązaniom biura rachunkowe skutecznie powiększają grono swoich klientów, natomiast klienci zyskują profesjonalną obsługę.

Jesteśmy członkiem Izby Przemysłowo Handlowej, pozwoliło nam to poznać potrzeby i zainteresowania wielu klientów. Docieramy do wszystkich biur rachunkowych zlokalizowanych w całej Polsce a dzięki profesjonalnemu zespołowi naszych pracowników nowoczesne rozwiązania pracują na ich sukces.

Stale współpracujemy z firmami które są wpisane do RIS Wojewódzkiego Urzędu Pracy, co pozwala nam cały czas dokształcać naszą kadrę pracowników i wdrażać efektywne rozwiązania.

Działamy według jasno określonych wartości: poświęcenie i profesjonalizm. Naszą misją jest zadowolenie naszych klientów i osiąganie dla nich jak najlepszych wyników.