Specjalista ds. kadr i płac

Wielkopolskie, Poznań

Data dodania: 2018-05-14

Data wygaśnięcia: 2019-02-28

Treść ogłoszenia:

2018-05-07, Rokietnica

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rokietnica

Nr ref.: SDKIP2018KE

Opis stanowiska:

  • przygotowanie list płac/naliczanie wynagrodzeń
  • naliczanie zasiłków, w tym również administrowanie dokumentacją zasiłkową,
  • obsługa zajęć komorniczych,
  • obsługa kadrowa pracowników (prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie umów, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń, dokumentacji do celów zasiłkowych i emerytalno-rentowych)
  • rozliczanie czasu pracy w systemie RCP
  • nadzorowanie terminowości badań lekarskich oraz przeprowadzanych szkoleń BHP
  • przygotowywanie deklaracji PFRON, sprawozdań GUS
  • sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji oraz raportów do US i ZUS
  • przygotowywanie oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • obsługa ZFŚS
  • przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu
  • udzielanie pracownikom informacji w zakresie ubezpieczeń społecznych i zagadnień kadrowo-płacowych

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze administracji kadr i płac (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • znajomość rozliczania różnych systemów czasu pracy (m.in. podstawowy, równoważny, zadaniowy)
  • znajomość programu Płatnik
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • mile widziana znajomość programu Symfonia/Sage One Payroll
  • odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@simaconsulting.pl

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)"