Specjalista ds. kadr i płac

Wielkopolskie, Poznań

Data dodania: 2018-05-14

Data wygaśnięcia: 2019-02-28

Treść ogłoszenia:

2018-05-07, Poznań

Dla naszego klienta,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref.: SDKIP2018B

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS rozliczeniowych oraz zgłoszeń i wyrejestrowań   pracowników i zleceniobiorców
  • Rozliczanie podatku od wypłaconych wynagrodzeń
  • Sporządzanie deklaracji PIT-4R i PIT-11
  • Kontakt z urzędami skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym samodzielnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Wymagana znajomość programu Płatnik
  • Mile widziana znajomość programu R2 Płatnik lub Symfonia (kadry)
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Rozwój zawodowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@simaconsulting.pl

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)"