Księgowa

Pomorskie, Tuchom koło Chwaszczyna

Data dodania: 2018-05-08

Data wygaśnięcia: 2019-02-28

Treść ogłoszenia:

Księgowa

2018-04-27, Tuchom koło Chwaszczyna

Aktualnie w naszej firmie poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Księgowa

Miejsce zatrudnienia: Tuchom, koło Chwaszczyna

Danfoss to duńska firma rodzinna o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem w zakresie energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów energii i redukcję emisji CO2.

Produkty Danfoss są wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia budynków, chłodzenia w przemyśle spożywczym, sterowania pracą silników elektrycznych oraz zasilania dużych maszyn rolniczych i budowlanych. Obecnie firma jest światowym liderem w swojej branży, zatrudnia 25 000 pracowników i świadczy usługi na rzecz klientów w ponad 100 krajach. Danfoss jest przedsiębiorstwem prywatnym, którego właścicielem jest nadal rodzina jego założycieli.

W zakładzie w Tuchomiu koło Chwaszczyna, województwo pomorskie, zatrudniamy około 200 pracowników i działamy w obszarze Ciepłownictwa w naszej fabryce produkujemy węzły cieplne. Więcej na stronie www.danfoss.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie to zapoznaj się proszę z poniższą ofertą.

Twój profil:

  • Doświadczenie w księgowości – min. 1 rok
  • J. angielski – komunikatywny
  • Znajomość system SAP – mile widziana, osoby chętne - przeszkolimy
  • Znajmość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Studia kierunkowe, lub szkolenia zawodowe – jako atut

Twoje zadania:

W obszarze podatków:

  • Przygotowanie rejestru VAT dla sprzedaży krajowej i korekt w systemie SAP 0136
  • Sprawdzanie księgowania, dokumentów źródłowych dla faktur zakupu krajowego PO i non-PO w systemie SAP 0136
  • Rejestr sprzedaży wewnątrzwspólnotowej + wypełnianie potwierdzeń dostawy w SAP 0136

W obszarze rachunkowości:

  • Rozliczanie delegacji i wydatków pracowników
  • Zatwierdzenie płatności w SAP 0136 i 0238
  • Windykacja złych długów, sprawy sądowe w SAP 0136
  • Rozliczenie kaucji za przetarg i faktury sprzedaży SAP 0136
  • Obliczanie prowizji od sprzedaży i księgowania VIVA
  • rozliczenia IR w SAP 0136
  • Przetwarzanie I`docs w SAP 0136 (faktury zakupu)
  • Rozliczenie zapasów konsygnacyjnych (SAP 102 do SAP 0238)
  • Uzgadnianie inwentaryzacji w SAP 0136
  • Uzgadnianie protokołów złomowania w SAP 0136
  • Obsługak kasy fiskalnej VAT dotycząca sprzedaży osób fizycznych w SAP 0136
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych i rezerw (zamknięcie miesiąca) w SAP 0136

W obszarze Biznesu

  • Wsparcie managerów w kwestiach podatkowych, księgowych, nowych procesach księgowych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową na okres zastępstwa w międzynarodowej firmie produkcyjnej z możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • System benefitów w tym premie roczną.

Aplikcję proszę przesłać na adres marta.kropidlowska@danfoss.com do 13.05.18.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 58 512 91 45