f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 338169651* - Pola obowiązkowe.

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 17779/00


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1534I316

Nawiąż współpracę
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe eFKa Kazimierz Merta

NIP:

5471382759

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

43-300 Bielsko-Biała

Podwale 47

mob.: 602192671

tel.: 338169651

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Nasze biuro rachunkowe zostało założone kilkanaście lat temu. Działamy na podstawie zezwolenia otrzymanego od Ministerstwa Finansów. Dowodem na posiadane przez nas uprawnienia i kompetencje są uzyskane przez nas certyfikaty. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług i działamy kompleksowo. Zadowolenie klienta jest dla nas rzeczą najistotniejszą, dlatego staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, by sprostać jego wymaganiom i zaoferować jak najlepszą jakość usług. Tym, co nas wyróżnia spośród wielu innych firm to fachowość, profesjonalizm i poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Każdego klienta traktujemy jednostkowo i staramy się dobrać zakres działań do potrzeb jego przedsiębiorstwa.

Firma posiada ubezpieczenie OC.

ZAKRES USŁUG

Zakres świadczonych przez nas usług jest bardzo rozległy, a przygotowana oferta mocno zróżnicowana. Ogólnie rzecz biorąc, podstawę naszej działalności stanowią: Prowadzenie ksiąg rachunkowych. Prowadzenie Ksiąg Przychodów i Rozchodów. Obsługa kadrowo-płacowa. Sporządzanie rozliczeń VAT. Oprócz tego oferujemy: weryfikowanie, pod względem poprawności, dokumentacji dostarczonej przez klienta, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, przygotowywanie deklaracji, sprawozdań z kondycji finansowej firmy i bilansów, analizowanie dokumentacji, rozliczanie podatku VAT i podatku dochodowego, sporządzanie rozliczeń ZUS, udzielanie porad w kwestiach związanych z podatkami w przedsiębiorstwie, przygotowywanie raportów statystycznych dla GUS, sporządzanie wniosków kredytowych, doradztwo w zakresie zakładania własnej działalności gospodarczej i starania się o dofinansowania, pomoc przy dopełnianiu formalności związanych z rejestracją przedsiębiorstwa.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

Promocja

Skontaktuj się z właścicielem biura rachunkowego by uzyskać indywidualną ofertę

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe eFKa Kazimierz Merta" znaleziony dla frazy księgowa Bielsko-Biała posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Bielsko-Biała a także biuro rachunkowe Bielsko-Biała