f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 338183991* - Pola obowiązkowe.

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 02232/97


Certyfikat Ministerstwa Finansów: 02231/97


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1500I327


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
Kancelaria Prawno-Podatkowa „Konax” Zuzanna Kilarska, Paweł Kilarski Spółka Cywilna

NIP:

5472033630

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

43-300 Bielsko-Biała

Cieszyńska 43

mob.: 604506767

tel.: 338183991

fax: 338183991

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Kancelaria prawno-podatkowa „KONAX” to spółka radcy prawnego, doradcy podatkowego, Pawła Kilarskiego oraz doradcy podatkowego Zuzanny Kilarskiej. Na rynku usług księgowo-podatkowoprawnych działamy od 1995r. Początkowo, jako biuro rachunkowe, zajmowaliśmy się prowadzeniem księgowości i świadczeniem usług w zakresie doradztwa podatkowego małym przedsiębiorcom. Z biegiem lat, wraz z nabywanym doświadczeniem i ugruntowaniem pozycji na rynku, powiększała się paleta podmiotów przez nas obsługiwanych, zarówno co do ich wielkości, jak i ich różnorodności prawnej i ekonomicznej. Poszerzyła się też nasza oferta o świadczenie pomocy prawnej dla firm i klientów indywidualnych.

Firma rozpoczęła świadczenie usług w 2005 roku
oraz posiada ubezpieczenie OC.

ZAKRES USŁUG

Obecnie nasza Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną, podatkową i księgową wszelkim podmiotom gospodarczym. W jej ramach, m.in.: - pomagamy założyć firmę, - doradzamy najkorzystniejszą formę opodatkowania, - prowadzimy księgowość, zarówno tę uproszczoną, jak i pełną księgi rachunkowe, - sporządzamy deklaracje i zeznania podatkowe, - doradzamy jak zoptymalizować w firmie planowanie podatkowe pozwalające na uzyskanie możliwie największych oszczędności podatkowych, - prowadzimy rozliczenia z ZUS i PFRON, - na życzenie klientów prowadzimy obsługę kadrową firm.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

Doradca podatkowy

Specjalista ds. rachunkowości

Doradca podatkowy

Radca prawny

usługi rozszerzone

 • VAT UE
 • Optymalizacja podatkowa
 • Opracowanie zakładowego planu kont
 • Podział i łączenie spółek

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

Skontaktuj się z właścicielem biura rachunkowego by uzyskać indywidualną ofertę

Inne Usługi

Porady i konsultacje prawne, - sporządzanie pozwów, pism procesowych, - reprezentacja Klienta przed sądami wszystkich instancji, - pisma i wnioski w postępowaniu egzekucyjnym, - sporządzanie innych pism i dokumentów niezbędnych w postępowaniu sądowym, administracyjnym i podatkowym, - obsługa prawna czynności dokonywanych przez władze spółek handlowych, - rejestrowanie spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym KRS, - przekształcenia spółek handlowych przekształcenie, łączenie i likwidacja, - opiniowanie i konstruowanie umów cywilnoprawnych, - doradztwo w zakresie rozpoczęcia działalności gospodarczej oraz rejestracji firmy, - doradztwo i pomoc w zawieszeniu działalności firmy, - doradztwo i pomoc w likwidacji firmy, - zastępstwo i pomoc prawna w postępowaniach przed organami administracyjnymi, podatkowymi i sądowymi i wiele innych.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Kancelaria Prawno-Podatkowa „Konax” Zuzanna Kilarska, Paweł Kilarski Spółka Cywilna" znaleziony dla frazy księgowa Bielsko-Biała posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Bielsko-Biała a także biuro rachunkowe Bielsko-Biała