f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 957350373* - Pola obowiązkowe.

Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1578I733


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
Biuro Rachunkowo-Finansowe mgr Renata Tutka 

NIP:

5991220945

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

66-400 Gorzów Wielkopolski

Składowa 11

mob.: 603690444

tel.: 957350373

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Biuro Rachunkowo-Finansowe mgr Renata Tutka działa na rynku od 1998 roku, posiadając w tym kierunku wszelkie uprawnienia. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, zdobyte doświadczenie, korzystanie z najnowszych technologii oraz reagowanie na potrzeby naszych klientów. Biuro specjalizuje się w obsłudze finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw przy zachowaniu akceptowalnego poziomu cen. Większość klientów współpracuje z naszym biurem od początku swojej działalności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe i praktyczną wiedzę o funkcjonowaniu podmiotów gospodarczych niezależnie od przyjętej przez nich formy prawnej. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa o zróżnicowanym profilu działalności m.in. firmy produkcyjne, usługowe oraz handlowe.

Firma rozpoczęła świadczenie usług w 1998 roku.

ZAKRES USŁUG

Sporządzanie list płac na podstawie systemów płac w ramach umów o pracę funkcjonujących u pracodawcy, Sporządzanie list płac z umów cywilnoprawnych, Sporządzanie druków ZUS RMUA dla każdego pracownika, Sporządzanie i przesyłanie do ZUS miesięcznych deklaracji, rozliczeniowych, imiennych raportów miesięcznych, Rejestracja i wyrejestrowania pracowników w ZUS, Sporządzanie rocznych informacji o dochodach, Sporządzanie rocznego obliczenia podatku, Obsługa dofinansowań PFRON, Sporządzanie dokumentów dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, Sporządzanie i wydawanie pracownikom niezbędnej dokumentacji dotyczącej przebiegu zatrudnienia, Obsługa zatrudnienia osób w ramach umów cywilnoprawnych, Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, ewidencji przychodów, ewidencji zakupu i sprzedaży VAT, ewidencji transakcji wewnątrzwspólnotowych, Rozliczenia deklaracji PIT, VAT, VAT EU i wiele innych

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

 • VAT UE

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

1. Firmy rozpoczynające działalność gospodarczą mogą skorzystać z promocyjnej ceny za usługi księgowe za pierwszy miesią...

1. Firmy rozpoczynające działalność gospodarczą mogą skorzystać z promocyjnej ceny za usługi księgowe za pierwszy miesiąc za cenę 1 zł netto. 2. Klient, który zachęci inną firmę do korzystania z naszych usług zagwarantuje jednorazową zniżkę w wysokości 50 procent ceny zarówno dla siebie jak i dla tej nowo pozyskanej firmy. UWAGA Powyższe promocje mogą zostać połączone.

Inne Usługi

Reprezentacja i pomoc podczas czynności kontrolnych – podatek dochodowy, podatek VAT wsparcie w odzyskaniu VAT za materiały budowlane dla osób fizycznych Prowadzenie ewidencji środków trwałych, Dokumenty rejestracyjne i aktualizacyjne NIP.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Biuro Rachunkowo-Finansowe mgr Renata Tutka " znaleziony dla frazy księgowa Gorzów Wielkopolski posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Gorzów Wielkopolski a także biuro rachunkowe Gorzów Wielkopolski