f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 322415388* - Pola obowiązkowe.

Biuro Rachunkowe SINTRA Monika Siwik

Cennik Podstawowy

Księga przychodów i rozchodów

99 PLN

Cena od:

Pełna księgowość

339 PLN

Cena od:

Ryczałt

89 PLN

Cena od:

Obsługa kadrowo-płacowa i rozliczenia ZUS

29 PLN

Cena od:

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 60542/2013


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1555I826


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
Biuro Rachunkowe SINTRA Monika Siwik

NIP:

6272527138

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

41-503 Chorzów

Bożogrobców 32/1

mob.: 696061726

tel.: 322415388

fax: 322415388

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Biuro Rachunkowe SINTRA istnieje na rynku już od kilku lat. Przez ten czas zdobyliśmy grono Klientów, którzy nam zaufali, a nasze usługi polecają swoim znajomym. Nasze biuro mieści się na terenie miasta Chorzów, jednak usługi księgowe świadczymy również dla firm znajdujących się na terenie miast Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Mysłowice, Sosnowiec oraz okolicznych miejscowości. Biuro Rachunkowe SINTRA posiada niezbędny do prowadzenia działalności biura rachunkowego certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 60542/2013. Zgodnie z ustawą o rachunkowości nasze biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC na kwotę 15.000,00 euro. W celu zabezpieczenia Państwa finansów Biuro Rachunkowe SINTRA posiada również dodatkową polisę ubezpieczeniową na kwotę 250.000,00 zł. Wszystkie te dokumenty znajdziecie Państwo poniżej.

Firma posiada ubezpieczenie OC.

ZAKRES USŁUG

W związku z bardzo różnorodną specyfiką działalności Państwa firm, nasze usługi księgowe dostosowane są do indywidualnych potrzeb i Państwa oczekiwań. Biuro Rachunkowe SINTRA świadczy usługi w zakresie prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS i kadrowo-płacowej pracowników. Poprowadzimy zatem księgowość firmy w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, w formie spółek osobowych oraz spółek prawa handlowego. Staramy się aby ceny za świadczone usługi księgowe były ustalane indywidualnie dla każdego klienta. Po rozpoznaniu potrzeb i możliwości klientów dobieramy dla każdego z Państwa odpowiednie warunki współpracy. Cenniki na nasze usługi znajdą Państwo w zakładce Cennik. Pracujemy tylko na legalnym oprogramowaniu. Program służący do księgowania jest na bieżąco aktualizowany, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że księgowość prowadzona jest z zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

 • Opracowanie zakładowego planu kont
 • Zdalny dostęp (pulpit)

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

1. Wszystkim przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność proponujemy dobry start w świat własnego biznesu. Każdy nowy pr...

1. Wszystkim przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność proponujemy dobry start w świat własnego biznesu. Każdy nowy przedsiębiorca uzyska u nas rabat w wysokości 50 procent przez trzy miesiące. 2. Każdy kto rozniesie wieść o naszym biurze rachunkowym otrzyma od nas rabat w wysokości 50 procent przez jeden miesiąc za każdego nowego Klienta, z którym podpiszemy umowę. Max. rabat w promocji: 100 zł

Inne Usługi

W ramach świadczenia usług kadrowo-płacowych wykonujemy następujące czynności: Wyliczanie miesięcznych składek ZUS, sporządzanie deklaracji oraz przesyłanie ich w formie elektronicznej do ZUS, Przygotowywanie zgłoszeń do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego podatników oraz pracowników, Sporządzanie rocznych kartotek wynagrodzeń pracowników, Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, Sporządzanie informacji o uzyskanych przez pracowników dochodach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy PIT-11, PIT-8B, Sporządzanie informacji o upływie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP, Sporządzanie i dostarczanie do GUS sprawozdań dotyczących danych kadrowych. Inne usługi to np.: Bieżąca kontrola zobowiązań i należności, wystawianie potwierdzeń sald Raporty i analizy finansowe według potrzeb Klienta Na dzień rozpoczęcia działalności otworzenie ksiąg handlowych wraz z utworzeniem Zakładowego Planu Kont.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Biuro Rachunkowe SINTRA Monika Siwik" znaleziony dla frazy księgowa Chorzów posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Chorzów a także biuro rachunkowe Chorzów