f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 327759010* - Pola obowiązkowe.

Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1523I016


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
BZM Consulting Spółka z o.o. 

NIP:

6342577450

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

40-081 Katowice

Dąbrówki 16

tel.: 327759010

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

BZM Consulting Sp. z o.o. jest liderem w zakresie świadczenia usług księgowych oraz doradztwa podatkowego. Nasi klienci to głównie spółki kapitałowe z udziałem kapitału zagranicznego działające na rynku krajowym i globalnym oraz średnie i duże przedsiębiorstwa polskie. W skład zespołu BZM Consulting wchodzą doradcy z wieloletnim doświadczeniem. Zespołem specjalistów kierują: Magdalena Bodniak – Zawadzka – doradca podatkowy, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego oraz Ecole Superieure de Commerce w Tuluzie. Doradztwem podatkowym zajmuje się od 1994 roku. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących podatku VAT w obrocie krajowym i zagranicznym oraz podatku CIT. Jolanta Palatyńska – ekspert w dziedzinie polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doradztwem księgowym zajmuje się od 1995 roku.

Firma rozpoczęła świadczenie usług w 2005 roku.

ZAKRES USŁUG

Prowadzimy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w języku polskim i/lub angielskim. Nasza oferta obejmuje: usługi księgowe, doradztwo podatkowe, outsourcing księgowy. Zapewniamy kompleksową obsługę firmy od strony księgowej i kadrowo-płacowej. Wiemy, że nie każda działalność jest taka sama, dlatego dostosowujemy zakres naszych usług do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Zapewniamy również doradztwo podatkowe. W ramach usługi doradztwa podatkowego oferujemy szeroki zakres różnorodnych form wsparcia, w tym m.in.: opracowywanie opinii oraz interpretacji prawno-podatkowych, pomoc przy interpretacji aktów prawnych, doradztwo w zakresie cen transferowych, reprezentacja przed sądami administracyjnymi NSA, WSA, doradztwo w zakresie podatku VAT, CIT, PIT, audyt podatkowy, doradztwo dla startujących firm w zakresie wyboru formy opodatkowania, sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

Specjalista ds. rachunkowości

Specjalista ds. dotyczących podatku VAT oraz CIT

usługi rozszerzone

 • Dojazd do klienta
 • Audyt

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

Skontaktuj się z właścicielem biura rachunkowego by uzyskać indywidualną ofertę

Inne Usługi

Inne świadczone przez nas usługi to między innymi: zastępstwo głównego księgowego, zastępstwo innych pracowników księgowości, którzy z różnych przyczyn nie mogą realizować swoich obowiązków zawodowych, prowadzenie działu księgowego bezpośrednio w siedzibie Klienta, nadzór specjalisty BZM nad działem księgowym Klienta.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "BZM Consulting Spółka z o.o. " znaleziony dla frazy księgowa Katowice posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Katowice a także biuro rachunkowe Katowice