f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 322661797* - Pola obowiązkowe.

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 07896/98


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1514I516


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Asta” Spółka z o.o.

NIP:

6443084482

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

41-300 Dąbrowa Górnicza

Graniczna 10/4

mob.: 508109159

tel.: 322661797

fax: 322661797

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Biuro Rachunkowe ASTA w Dąbrowie Górniczej rozpoczęło swoją działalność w marcu 1991 roku jako spółka małżeńska. Już od ponad 20 lat świadczymy usługi księgowe firmom o różnym profilu działalności gospodarczej. W wyniku ustawy o doradztwie podatkowym z maja 2002 roku firmę ASTA przekształciliśmy w Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością, jednocześnie nie zmieniając jej profilu działania. Obecnie nasi doradcy podatkowi zajmują się prowadzeniem księgowości ponad 180 Klientów z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i innych miejscowości nie tylko w województwie Śląskim. O wysoką jakość usług księgowych naszego biura rachunkowego dba ponad dwudziestu wysoko kwalifikowanych pracowników. Spółka ASTA wpisana jest w KRS pod numerem 0000111379. Przez Ministerstwo Finansów została wpisana do rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego pod numerem 222.

Firma rozpoczęła świadczenie usług w 1991 roku.

ZAKRES USŁUG

Zakres naszych usług księgowych jest bardzo szeroki, min. wspieramy naszych klientów, świadcząc wsparcie w: Doradztwie podatkowym i kadrowym, Ewidencji VAT, Ewidencji ryczałtowej, Księgach przychodów i rozchodów KPiR, Księgach handlowych, Dokumentacji kadrowej, Procesu rejestracji działalności gospodarczej, Obsłudze deklaracji ZUS drogą elektroniczną Obsługa w imieniu Klienta wszystkich deklaracji podatkowych dla Urzędów Skarbowych, Sporządzeniu przelewów na ubezpieczenia i podatki, Sporządzeniu analiz finansowych i wniosków kredytowych, Reprezentacji Klienta w Izbie Skarbowej, Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

Doradca podatkowy

Specjalista ds. rachunkowości

Doradca podatkowy

usługi rozszerzone

 • Dojazd do klienta

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

Skontaktuj się z właścicielem biura rachunkowego by uzyskać indywidualną ofertę

Inne Usługi

Doradcy podatkowi z biura rachunkowego ASTA w Dąbrowie Górniczej oferują swoim Klientom usługi z zakresu: Doradztwa podatkowego i kadrowego Prowadzenia ewidencji VAT, Prowadzenia ewidencji ryczałtowej, Prowadzenia książek przychodów i rozchodów, Prowadzenia ksiąg handlowych, Prowadzenia dokumentacji kadrowej, Pomocy w rejestracji działalności gospodarczej, Sporządzania i wysyłania deklaracji ZUS drogą elektroniczną, Sporządzania i wysyłania w imieniu Klienta wszystkich deklaracji podatkowych, Sporządzania przelewów na ubezpieczenia i podatki, Sporządzania analiz finansowych i wniosków kredytowych, Reprezentacji Klienta w Izbie Skarbowej, Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Dostarczenia dokumentów do biura i konsultacji w siedzibie Klienta.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Asta” Spółka z o.o." znaleziony dla frazy księgowa Dąbrowa Górnicza posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Dąbrowa Górnicza a także biuro rachunkowe Dąbrowa Górnicza