f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 228156991* - Pola obowiązkowe.

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 1089/96


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1562I513

Nawiąż współpracę
Biuro Usług Księgowych „Per-Saldo” Elżbieta Krawczuk

NIP:

8261450433

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

04-667 Warszawa

Trakt Lubelski 412

mob.: 607317076

tel.: 228156991

fax: 228158671

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Biuro Usług Księgowych „PER-SALDO” istnieje na rynku od 1999r i posiada Licencję Ministerstwa Finansów nr 1089/96r. Biuro jest ubezpieczone w zakresie OC prowadzonej działalności gospodarczej. Nasze biuro księgowe oferuje rzetelne i sumienne prowadzenie pełnej księgowości, KPiR, kadr i płac, równocześnie zajmujemy się reprezentowaniem Podatnika przed Urzędem Skarbowym i ZUS-em pozostając w stałym kontakcie z tymi instytucjami. Biuro zajmuje się doradztwem w zakresie prowadzonej działalności. Naszych klientów informujemy na bieżąco o zmianach w przepisach i przypominamy o terminach podatkowych. Dla nas klient jest najważniejszy. W związku z tym wszelkie informacje potrzebne naszym kontrahentom są przekazywane zgodnie z życzeniem: drogą e-mailową, telefoniczną lub fax-em. W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją firmy.

Firma rozpoczęła świadczenie usług w 1999 roku
oraz posiada ubezpieczenie OC.

ZAKRES USŁUG

Usługi świadczone przez biuro to między innymi: Dokonywanie zapisów w księdze przychodów i rozchodów, Przygotowanie deklaracji podatkowych, Prowadzenie ewidencji dla celów podatku od towarów i usług, Miesięczne oraz roczne rozliczanie działalności, Przygotowanie umów o pracę, Przygotowanie listy płac, Przygotowanie deklaracji ZUS, Rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych PIT-4R, Rozliczanie umów zleceń i o dzieło, Przygotowanie deklaracji rocznych PIT-11, PIT-40, Tworzenie planu kont oraz polityki rachunkowości, Rejestracja dokumentów księgowych, Prowadzenie wszelkich ewidencji dodatkowych środki trwałe, wyposażenie, Przygotowanie miesięcznych oraz rocznych deklaracji podatkowych, Prowadzenie ewidencji dla celów podatku od towarów i usług, Przygotowanie sprawozdań finansowych za rok obrotowy, Wyprowadzanie zaległości podatkowych, Dokonywanie zapisów w księgach handlowych, Przygotowanie deklaracji podatkowych i wiele innych.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

 • Opracowanie zakładowego planu kont

Promocja

- 50 procent dla Twojej firmy. Zapytaj o dokładne warunki promocji.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Biuro Usług Księgowych „Per-Saldo” Elżbieta Krawczuk" znaleziony dla frazy księgowa Warszawa posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Warszawa a także biuro rachunkowe Warszawa