f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 663960812* - Pola obowiązkowe.

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 25046/01


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1597I728


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
Tax & Finance Biuro Rachunkowe Anna Denis 

NIP:

8551265508

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

61-775 Poznań

Wielka 21

mob.: 663960812

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Kierujemy swoją ofertę do wszystkich osób, które chcą zapewnić profesjonalną i rzetelną obsługę księgową swojej firmie. Oferujemy kompleksową i sprawną obsługę księgową małych i dużych firm polskich i zagranicznych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Świadczymy usługi księgowe w oparciu o nasze długoletnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w międzynarodowych firmach oraz Świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów Nr 25046/01. Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem OC. Zapewniamy profesjonalne usługi księgowe w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu oraz kadr i płac, a także oferujemy pomoc w prowadzeniu i rejestrowaniu działalności gospodarczej. Obsługa klientów prowadzona jest w języku polskim i angielskim.

Firma posiada ubezpieczenie OC.

ZAKRES USŁUG

Biuro Rachunkowe Tax Finance oferuje usługi w zakresie: - księgi rachunkowe - księga przychodów i rozchodów - ryczałt ewidencjonowany - karta podatkowa - ewidencja VAT - ewidencja środków trwałych - sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT - sporządzanie formularzy do NBP, ZUS, Urząd Statystyczny - sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych - kadry i płace a także pomoc przy: - rejestracji firmy i wyborze formy opodatkowania - organizacji Działu Księgowości i rekrutacji pracowników - sporządzaniu i tłumaczeniu w j.angielskim raportów finansowych dla zarządu.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Kurs języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - ESSOL Skills for Life Level 2.

Kurs języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - ESSOL Skills for Life Level 2.

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

 • Dojazd do klienta

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

1 Każdy nasz nowy Klient, z którym podpiszemy umowę otrzyma od nas: - RABAT w wysokości do 20 przez 2 miesiące 2 Oferuje...

1 Każdy nasz nowy Klient, z którym podpiszemy umowę otrzyma od nas: - RABAT w wysokości do 20 przez 2 miesiące 2 Oferujemy bezpłatną pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej Klientom planującym założenie własnej firmy i skorzystanie z naszych usług księgowych Poza tym oferuję bezpłatny dojazd do klienta i elastyczne godziny pracy.

Inne Usługi

Świadczymy usługi tłumaczenia sprawozdań finansowych w języku angielskim oraz pomagamy przy korespondencji finansowej z biurami zarządu poza RP - posiadamy Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - ESSOL Skills for Life Level 2.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Tax & Finance Biuro Rachunkowe Anna Denis " znaleziony dla frazy księgowa Poznań posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Poznań a także biuro rachunkowe Poznań