f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+




Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 661922602



* - Pola obowiązkowe.

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 22554/2008


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1520I329

Nawiąż współpracę




Biuro Rachunkowe Meritum Hanna Ligięza 

NIP:

8731161408

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

33-101 Tarnów

Agrestowa 2a

mob.: 661922602

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Biuro rachunkowe Meritum funkcjonuje w oparciu o świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 22554/2008, potwierdzające odpowiednie przygotowanie naszych pracowników do wykonywanego zawodu. Zatrudnieni w naszej firmie księgowi to grupa doświadczonych ekspertów, specjalizujących się w dziedzinie księgowości i kadr. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach, oprócz doświadczonej kadry niezbędne jest także odpowiednie zaplecze techniczne. Toteż dysponujemy wysokiej klasy oprogramowaniem, zapewniającym sprawną i szybką obsługę Klienta. Ponadto w trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych na bieżąco dbamy o ich archiwizację. Zaś dla Państwa komfortu i 100 gwarancji bezpieczeństwa wszystkie nasze usługi objęte są ubezpieczeniem na kwotę 15.000 €. Dzięki właściwej organizacji pracy biura oraz indywidualnemu podejściu do wszystkich naszych Klientów jesteśmy w stanie udzielić pełnej gwarancji bezpieczeństwa.

Firma posiada ubezpieczenie OC.

ZAKRES USŁUG

Potrzebujecie Państwo biura rachunkowego, które zagwarantuje Wam obsługę księgową czy podatkową na naprawdę wysokim poziomie? Dodatkowo pozwoli zaoszczędzić pieniądze i czas, przeznaczany na comiesięczne rozliczenia oraz uniknąć niepotrzebnych kłopotów z fiskusem? Doskonale Takie bowiem jest biuro rachunkowe Meritum z Tarnowa, które od dawna z powodzeniem funkcjonuje na arenie usług księgowych. Naszymi klientami są przedsiębiorcy o rozmaitym profilu działalności, od małych jednoosobowych firm po większe spółki zatrudniające wielu pracowników. Jesteśmy biurem rachunkowym z Tarnowa, niemniej jednak obsługujemy firmy na terenie całej Małopolski, a naszą specjalnością jest: prowadzenie dokumentacji księgowej, sporządzanie sprawozdań dla Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Statystycznego itp., prowadzenie pełnej obsługi kadr.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

 • Opracowanie zakładowego planu kont

Promocja

Skontaktuj się z właścicielem biura rachunkowego by uzyskać indywidualną ofertę

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Biuro Rachunkowe Meritum Hanna Ligięza " znaleziony dla frazy księgowa Tarnów posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Tarnów a także biuro rachunkowe Tarnów