f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 713643528* - Pola obowiązkowe.

Biuro Podatkowe B&C Future Beata Cybulska

Cennik Podstawowy

Księga przychodów i rozchodów

150 PLN

Cena od:

Pełna księgowość

1000 PLN

Cena od:

Ryczałt

100 PLN

Cena od:

Obsługa kadrowo-płacowa i rozliczenia ZUS

25 PLN

Cena od:

Usługi dodatkowe

Standardowa opłata za obsługę wirtualnego biura

Cena od:

150 PLN

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 15335/2006


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1556I327


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
Biuro Podatkowe B&C Future Beata Cybulska

NIP:

8951423253

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

53-326 Wrocław

Buska 5/1

mob.: 600419063

tel.: 713643528

fax: 713643528

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Na rynku dolnośląskim wyróżniamy się znajomością zasad funkcjonowania, rachunkowości i opodatkowania organizacji pozarządowych. Wyznacznikiem sukcesu naszych działań jest gruntownie wykształcona kadra prace naukowe na w/w temat i wieloletnia praktyka zawodowa. We współpracy z Klientem wybieramy najlepszą formę opodatkowania, doradzamy w bieżących sprawach podatkowych. Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone i zaawansowane oprogramowanie. Gwarantuje ono poprawność i rzetelność dokonywanych operacji oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych. Biuro Podatkowe BC FUTURE Beata Cybulska prowadzi obsługę finansowo-księgową na najwyższym poziomie merytorycznym, w miłej i życzliwej atmosferze. Nasza firma otacza swego Klienta opieką na każdym etapie działalności. Sprawia, że czuje się on bezpiecznie w swoim biznesie.

Firma posiada ubezpieczenie OC.

ZAKRES USŁUG

Biuro rachunkowe BC FUTURE Beata Cybulska prowadzi księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, kadry i płace, rozliczenia ryczałtu ewidencjonowanego, nadzór księgowy czy w końcu sporządza deklaracje podatkowe i zeznania roczne PIT. Działamy w siedzibie Klienta lub w naszym biurze we Wrocławiu. Obsługujemy podmioty gospodarcze o zróżnicowanym profilu działania i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe, jednoosobowe firmy, jak i spółki prawa handlowego z kapitałem polskim bądź zagranicznym. Szczególnym rodzajem obsługiwanych przez nas Klientów są organizacje pozarządowe - stowarzyszenia i fundacje. Biuro rachunkowe Wrocław BC FUTURE specjalizuje się w obsłudze księgowej i kadrowej organizacji pozarządowych, tj. stowarzyszeń i fundacji.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

 • Dojazd do klienta
 • Optymalizacja podatkowa
 • Usługa wirtualnego biura i adresu

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

1. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą jako osoba fizyczna i znalazłeś nasze Biuro Rachunkowe przez internet to roz...

1. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą jako osoba fizyczna i znalazłeś nasze Biuro Rachunkowe przez internet to rozpoczynając z nami współpracę dostajesz przez pierwsze dwa miesiące rabat w wysokości 50 procent ceny usługi księgowej. 2. Każdy z naszych Klientów, który poleci nas swoim znajomym, otrzyma bonus w wysokości jednomiesięcznej wartości usługi księgowej.

Inne Usługi

Sporządzanie sprawozdań finansowych: bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa, rachunek przepływów pieniężnych, zestawianie zmian w kapitale własnym, Opracowanie zasad polityki rachunkowości, Pełnomocnictwo do reprezentowania podatnika przez Urzędami Skarbowymi i ZUS, Opieka prawna Kancelarii Adwokackiej, Współpraca i doradztwo Inspektora BHP, Doradztwo w zakresie oferty bankowej i ubezpieczeniowej, Odbieranie dokumentów na życzenie klienta.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Biuro Podatkowe B&C Future Beata Cybulska" znaleziony dla frazy księgowa Wrocław posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Wrocław a także biuro rachunkowe Wrocław