f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 713371657* - Pola obowiązkowe.

Biuro Rachunkowe „Asygnata” Małgorzata Olczyk 

Cennik Podstawowy

Obsługa kadrowo-płacowa i rozliczenia ZUS

35 PLN

Cena od:

Usługi dodatkowe

Za rozliczenie umowy cywilnoprawnej

Cena od:

10 PLN

Odbiór dokumentów u podatnika

Cena od:

30 PLN

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 29402/02


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1546I727


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
Biuro Rachunkowe „Asygnata” Małgorzata Olczyk 

NIP:

8991234191

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

53-129 Wrocław

Sudecka 140/3

mob.: 601994606

tel.: 713371657

fax: 713371657

Pierwszy oddział

53-125 Wrocław

Al. Kasztanowa 18-20 lok. 301

mob.: 605881882

tel.: 713372763

fax: 713372763

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Biuro Rachunkowe ASYGNATA od 2002 roku poleca swoje usługi z zakresu rachunkowości, podatków, sporządzanie sprawozdań finansowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Doskonale przygotowana zawodowo kadra stale podnosi swoje kwalifikacje na bieżąco śledząc zmiany w przepisach przy wykorzystaniu programów informacyjnych, które biuro ma do dyspozycji. Od 2012 roku Asygnata jest członkiem Konsorcjum Biur Rachunkowych INFOR SYSTEM co umożliwia korzystanie z profesjonalnego oprogramowania, które jest dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Biuro posiada ochronę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej za wykonywane usługi. ASYGNATA Biuro Rachunkowe jest sygnatariuszem kodeksu Etyki Zawodowej Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Firma posiada ubezpieczenie OC.

ZAKRES USŁUG

Usługi księgowe i rachunkowe: Księgi Rachunkowe, Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych przez klienta, Sporządzanie bilansów i innych sprawozdań finansowych, Podatkowe Księgi przychodów i Rozchodów, Ewidencje ryczałtów, Rejestry VAT, Ewidencje środków trwałych i wyposażenia, Rozliczanie najmu prywatnego, rozliczanie wspólnot mieszkaniowych, księgowość on-line. Obsługa kadrowa, płacowa i rozliczenia z ZUS: Umowy o pracę i cywilno-prawne np.umowa zlecenie i o dzieło, Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu Pracy, Prowadzenie kart ewidencji przydziału odzieży i obuwia roboczego, Sporządzanie listy wynagrodzeń, oraz kart wynagrodzeń, Informacje roczne o uzyskanych dochodach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych, Rozrachunki z ZUS w tym PŁATNIK PRZEKAZ ELEKTRONICZNY, Konsultacje z zakresu Prawa Pracy. Rozliczenia firm Rozliczenia pracowników Rozliczenia podatków

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

 • Dojazd do klienta
 • Opracowanie zakładowego planu kont
 • Zdalny dostęp (pulpit)

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

Za skuteczne polecenie nowego klienta Biuro wypłaci wynagrodzenie w wysokości jednomiesięcznej opłaty wynikającej z podpisanej umowy z pozyskanym klientem.

Inne Usługi

Organizacja służb finansowych i kontroli wewnętrznej: Instrukcje kontroli wewnętrznej, Instrukcje obiegu dokumentów magazynowych, finansowych i personalnych, Polityka Rachunkowości , plany kont i komentarze dostosowane do potrzeb branży i kierownictwa, Zakresy obowiązków poszczególnych komórek organizacyjnych i pracowników, Pomoc przy zakładaniu spółek KRS, NIP, REGON, ZUS. Przygotowywanie wniosków o zwrot VAT za materiały budowlane: Pisanie podań, odwołań, pism urzędowych, ofert handlowych, inne prace księgowe.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Biuro Rachunkowe „Asygnata” Małgorzata Olczyk " znaleziony dla frazy księgowa Wrocław posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Wrocław a także biuro rachunkowe Wrocław