f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 684583131* - Pola obowiązkowe.

Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1531I933


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
„Ewtom” Ewa Piwoń 

NIP:

9291383570

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

65-705 Zielona Góra

Naftowa 4

mob.: 509684121

tel.: 684583131

fax: 684583131

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

W 2008 roku minęło dziesięć lat naszej aktywności zawodowej w zakresie księgowości i tych kilka lat stykania się z różnorodnymi oczekiwaniami naszych klientów daje nam doświadczenie które pozwala radzić sobie z nietypowymi zdarzeniami gospodarczymi. W naszej działalności wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne. Wysyłamy elektroniczne deklaracje ZUS VAT 7 i wiele innych. Inny obszar w którym Internet stał się nam pomocny to kontakt z klientami, pozwala na szybki przepływ informacji miedzy nami. Stawiamy na nieustanne samokształcenie by podnosić poziom naszych usług. Nasze działania są wytyczane potrzebami naszych klientów. Nasi klienci rekrutują się z pośród średnich, małych i mikro przedsiębiorców, którzy funkcjonują w oparciu o różne formy prawne oraz działają w różnych branżach, co implikuje różnorodne formy rozliczeń. Nasze kwalifikacje potwierdzone są licencją wydaną przez Ministra Finansów. Posiadamy zgodnie z wymogami ustawy ubezpieczenie OC działalności.

Firma posiada ubezpieczenie OC.

ZAKRES USŁUG

W ramach świadczonych usług wykonujemy: rejestrację zdarzeń gospodarczych, fachową weryfikację dokumentów źródłowych w oparciu o obowiązujące przepisy podatkowe połączone z informacją właściciela, sporządzamy wymagane ewidencje ewidencje VAT, środków trwałych, obowiązkowe deklaracje podatkowe prowadzimy rozliczenia z ZUS oraz sporządzamy i przesyłamy deklaracje, wykonujemy listy płac i karty wynagrodzeń pracowników, sporządzamy wymagane deklaracje dla urzędu skarbowego, prowadzimy bieżącą informację o zmianach w przepisach podatkowych możliwych do zastosowania w obsługiwanej firmie, przypominamy o terminach zobowiązań podatkowych, ustalamy procedury przejmowania dokumentów i sprawnej komunikacji z klientem, sporządzamy zestawienia na podstawie zebranych danych księgowych według potrzeb klienta.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

 • Dojazd do klienta

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

Skontaktuj się z właścicielem biura rachunkowego by uzyskać indywidualną ofertę

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "„Ewtom” Ewa Piwoń " znaleziony dla frazy księgowa Zielona Góra posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Zielona Góra a także biuro rachunkowe Zielona Góra