f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 322527870* - Pola obowiązkowe.

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 2218/97


Certyfikat Ministerstwa Finansów: 2679/97


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1566J128


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
Kancelaria Podatkowa KWARTET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

NIP:

9542750400

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

40-611 Katowice

Fabryczna 24

tel.: 322527870

fax: 322527870

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Nasza Kancelaria funkcjonuje od 1991 roku w Katowicach-Ochojcu przy ul. Fabrycznej 24 jako jedna z pierwszych kancelarii prawno-podatkowych w województwie. Prowadzą ją doradcy podatkowi Leszek Knapczyk wpis na listę Min.Fin. nr 2218 i Andrzej Kopiec wpis na listę Min.Fin. nr 2679. W składzie osobowym Kancelarii Podatkowej "Kwartet" znajduje się jeszcze dwóch doradców podatkowych tj. Adam Sochonos wpis na listę Min.Fin. 2686 i Mariusz Loskot wpis na listę Min.Fin. nr 2687. Ponadto współpracujemy z kancelariami doświadczonych radców prawnych i prawników. Zatrudniamy ekonomistów, specjalistów ds. prawa pracy i ubezpieczeń, obsługujących ogół spraw związanych z zatrudnieniem, specjalistów ds. podatków i rachunkowości oraz specjalistów ds. pozyskiwania funduszy unijnych.

Firma posiada ubezpieczenie OC.

ZAKRES USŁUG

Jedną z podstawowych form działalności naszej Kancelarii jest prowadzenie księgowości podmiotów gospodarczych. W jej ramach wykonywane są czynności księgowe przez wyznaczonego dla danego Klienta, obsługującego go księgowego, pod stałym nadzorem doradcy podatkowego. Na podstawie dostarczanych przez Klienta lub odbieranych przez Kancelarię na jego życzenie dokumentów, dokonywane są zapisy zgodne z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych. Ostatecznym wynikiem pracy jest składanie w imieniu Klienta sprawozdań i deklaracji podatkowych, na podstawie udzielonych pełnomocnictw. Wykonujemy także usługi w zakresie wypełniania obowiązków związanych z funkcją płatnika podatku od wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców. Rozliczamy również składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, oferujemy doradztwo i pomoc w procesie planowania rozwoju firmy poprzez analizę podatkową podejmowanych przedsięwzięć gospodarczych.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

Doradca podatkowy

Specjalista ds. rachunkowości

Doradca podatkowy

usługi rozszerzone

 • Rozliczanie dotacji unijnych
 • Opracowanie zakładowego planu kont
 • Pomoc w uzyskaniu dotacji Unijnych
 • Zdalny dostęp (pulpit)

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

Skontaktuj się z właścicielem biura rachunkowego by uzyskać indywidualną ofertę

Inne Usługi

W imieniu naszych Klientów wykonujemy m.in. takie czynności: rozliczanie zryczałtowanego podatku od przychodów ewidencjonowanych, prowadzenie rozrachunków z kontrahentami, przygotowywanie deklaracji podatkowych, monitoring terminów zakończenia umów pracowniczych, ważności szkoleń BHP, badań lekarskich itp., opracowywanie regulaminów wynagrodzeń, regulaminów pracy oraz regulaminów zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, minimalizacja obciążeń podatkowych, przygotowywanie umów cywilno-prawnych najmu, dzierżawy, darowizny, użyczenia itp., dokonywanie wpłat podatków, składek ZUS, załatwianie wszelkich zaświadczeń w tym o braku zaległości z tytułu zobowiązań wobec ZUS oraz US, przygotowywanie sprawozdań do GUS, pomoc w uzyskaniu kredytu, identyfikację odpowiedniego dla projektu Klienta programu dotacji unijnych, przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej m.in. wniosek o dotację, biznes plan, inne załączniki i inne.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Kancelaria Podatkowa KWARTET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" znaleziony dla frazy księgowa Katowice posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Katowice a także biuro rachunkowe Katowice