f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 914690164* - Pola obowiązkowe.

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 2012/97


Certyfikat Ministerstwa Finansów: 01251/1997


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1522I530


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
ArMa Biuro Rachunkowe Artur Adam Janikowski

NIP:

9550007897

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

70-796 Szczecin

Tarpanowa 8/2

tel.: 914690164

fax: 918204454

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Doradztwo Podatkowe „Arma” funkcjonuje nieprzerwanie od 1994 roku. Jesteśmy wszechstronni – oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę księgową, podatkową oraz kadrową. Świadczymy doradztwo podatkowe i z zakresu ubezpieczeń społecznych Obsługujemy zarówno duże firmy prowadzące księgi rachunkowe jak i małe podmioty zobowiązane do prowadzenia KPiR. Nasze kompetencje i uprawnienia potwierdzają wpis na listę doradców podatkowych numer 01251, oraz Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych numer 2012/97. Piętnaście lat istnienia na rynku usług księgowych sprawiło, że jesteśmy firmą bardzo doświadczoną i możemy śmiało powiedzieć, że księgowość i prawo podatkowe nie mają przed nami najmniejszych tajemnic. Działamy profesjonalnie i perfekcyjnie, o czym świadczy fakt, że choć posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu, to nigdy nie musieliśmy z niego skorzystać.

Firma posiada ubezpieczenie OC.

ZAKRES USŁUG

Doradztwo podatkowe: reprezentowanie klienta przed organami podatkowymi, kompleksowe doradztwo podatkowe, odwołania od decyzji organów podatkowych w trybie administracyjnym do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, przygotowywanie deklaracji podatkowych, Księgi Przychodów i Rozchodów: prowadzenie Księgi KPiR, prowadzenie Ewidencji dot. podatku VAT, prowadzenie pozostałych ewidencji zgodnie z obowiązującymi przepisami, Księgi Rachunkowe: opracowanie zakładowego Planu Kont, prowadzenie Księgi Głównej, prowadzenie Ewidencji dot. Podatku VAT, rozliczanie różnic kursowych walut obcych, wszelkie deklaracje podatkowe wymagane prawem, sporządzanie sprawozdań rocznych i okresowych, Kadry i Płace: prowadzenie kadr i płac zatrudnionych pracowników na umowę o pracę oraz umowy zlecenia i umowy o dzieło, rozliczenia dotyczące opłacanych składek do ZUS - u, sporządzanie deklaracji rocznych: PIT-11, PIT-40 i wszystkich PIT-ów 30 prowadzenie rozliczeń PFRON.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Specjalizacja firmy

Doradca podatkowy

Specjalista ds. rachunkowości

Doradca podatkowy

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

 • Opracowanie zakładowego planu kont
 • Zdalny dostęp (pulpit)

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

Skontaktuj się z właścicielem biura rachunkowego by uzyskać indywidualną ofertę

Inne Usługi

Sporządzanie analiz finansowych, Sporządzanie sprawozdań dla celów GUS, Pomoc w zakresie zakładania firmy, Wnioski kredytowe. Naszym dodatkowym atutem jest możliwość prowadzenia podmiotów zagranicznych w języku angielskim.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "ArMa Biuro Rachunkowe Artur Adam Janikowski" znaleziony dla frazy księgowa Szczecin posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Szczecin a także biuro rachunkowe Szczecin