f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 918122254* - Pola obowiązkowe.

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 1436/96


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1545I129


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
Biuro Rachunkowe Dorota Roszkowska-Galant

NIP:

9551210465

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

70-348 Szczecin

Bolesława Śmiałego 28/9

tel.: 918122254

fax: 914850378

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Biuro rachunkowe i księgowe Roszkowska-Galant nieprzerwanie działa od 1996 na mocy MF 1436/96. W branży usług księgowych i rachunkowych mamy dwudziestoletnie doświadczenie oraz zaufanie kilkuset podmiotów. Naszą siedzibą jest parter i pierwsze piętro kamiennicy przy zbiegu ulic Bolesława Śmiałego 28 oraz Pułaskiego. Współpracujemy głównie z firmami ze Szczecina ale również z klientami z innych miast Polski. Dwudziestoletni okres istnienia na rynku pozwolił nam na nabranie cennego doświadczenia i wypracowanie dogodnych technik, które wykorzystujemy współpracując z osobami prywatnymi, instytucjami oraz firmami. Zakres świadczonych przez nas usług księgowych obejmuje również szereg zagadnień związanych z obsługą kadrową, płacową oraz ZUS, prawem pracy itp.

Firma rozpoczęła świadczenie usług w 1996 roku.

ZAKRES USŁUG

Biuro rachunkowe Roszkowska Galant ze Szczecina to pełna obsługa księgowa, którą oferujemy każdemu klientowi. Nasze usługi obejmują doradztwo na wszystkich etapach prowadzenia własnej firmy: od momentu rozpoczęcia działalności po dalsze etapy rozwoju. Dysponujemy systemami informatycznymi, które umożliwiają prowadzenie księgowości i rachunkowości powierzonej nam przez klientów. Nasz zespół składa się z pracowników, którzy od lat zajmują się usługami księgowymi. Zakres naszych usług dostosowujemy do konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta. Oferta naszego biura rachunkowego: doradztwo i pomoc przy zakładaniu firmy, doradztwo w zakresie prawa podatkowego, pełna i uproszczona księgowość, prawo pracy, ubezpieczenia społeczne, odzyskiwanie zagranicznego podatku VAT, obsługa fundacji i stowarzyszeń, zwrot VAT za materiały budowlane – VZM-1.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

 • Audyt
 • Opracowanie zakładowego planu kont

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

Skontaktuj się z właścicielem biura rachunkowego by uzyskać indywidualną ofertę

Inne Usługi

Prowadzenie księgowości uproszczonej KPIR - Książka przychodów i Rozchodów, Ryczałt ewidencjonowany wraz z ewidencją VAT, obsługa transakcji zagranicznych, przygotowanie rozliczenia rocznego PIT, obsługa ZUS prowadzącego działalność gospodarczą, reprezentowanie przed urzędem skarbowym także w trakcie kontroli, przygotowywanie kompletu dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników na umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło, prowadzenie akt osobowych pracowników w tym ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich, bieżące doradztwo, tworzenie list płac pracowników oraz rachunków do umów zlecenia/o dzieło, sporządzanie miesięcznych kalkulacji podatku dochodowego od wynagrodzeń PIT-4, a także rocznych informacji o dochodach pracowników PIT 11, przygotowanie miesięcznych deklaracji ZUS, reprezentowanie przed ZUS także w trakcie kontroli.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Biuro Rachunkowe Dorota Roszkowska-Galant" znaleziony dla frazy księgowa Szczecin posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Szczecin a także biuro rachunkowe Szczecin