f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 918858177* - Pola obowiązkowe.

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 14239/99


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1587I829


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
Gabi Biuro Rachunkowe Gabriela Krefta-Marczak 

NIP:

9551457970

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

71-011 Szczecin

Mieszka I nr 80

mob.: 691856886

tel.: 918858177

fax: 918858177

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Misją Biura Rachunkowego Gabi jest kompleksowa księgowo-rachunkowa pomoc w prowadzeniu firm. Nasze Biuro Rachunkowe istnieje od 1999 roku i od tego czasu nieprzerwanie świadczy swoje usługi dla klientów ze Szczecina i okolic. Za cel stawiamy sobie zminimalizowanie konieczności samodzielnego realizowania zadań formalno-prawnych, które na podmioty gospodarcze nakładają organy administracji państwowej. Wszystkie te zadania spadają na nasze barki, dzięki czemu przedsiębiorca może się w pełni poświęcić realizacji biznesowych celów swojej firmy. Współpraca z nami pozwala więc zaoszczędzić spory zasób czasu, który można zainwestować znacznie efektywniej. Mając na uwadze fakt, że związane z prowadzeniem firmy procedury prawne są często zawiłe, niejednoznaczne i trudne w interpretacji, powierzenie obsługi księgowo-rachunkowej profesjonalistom ma jeszcze jeden zasadniczy plus. Zachęcamy do wypróbowania naszych usług. Przekonają się Państwo, że prowadzenie firmy może być naprawdę proste.

ZAKRES USŁUG

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów i Ryczałtu ewidencjonowanego w zakresie zgodnym z rozporządzeniem Ministra Finansów, a w szczególności: ewidencja zdarzeń gospodarczych w Podatkowej Księdze Przychodów i Rozchodów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, sporządzanie deklaracji podatkowych miesięcznych i rocznych PIT, konsultowanie wyniku finansowego i podatkowego z Klientem. Prowadzenie ksiąg rachunkowych w zakresie zgodnym z przepisami polskiej ustawy o rachunkowości, a w szczególności: ewidencja zdarzeń gospodarczych zgodnie z polityką rachunkowości w firmie, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, sporządzanie deklaracji podatkowych miesięcznych i rocznych, konsultowanie wyniku finansowego i podatkowego z Klientem. Prowadzenie ewidencji VAT: rejestracja do podatku VAT oraz aktualizacja zgłoszonych danych, analiza i kontrola poprawności dokumentów podlegających rozliczeniu VAT i wiele innych.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

1. Seminarium "Połączenia i podział jednostek gospodarczych". Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy....

1. Seminarium "Połączenia i podział jednostek gospodarczych". Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy.

2. Szkolenie dotyczące podatku dochodowego w spółkach kapitałowych z udziałem kapitału zagranicznego w 2004 r. Ośrodek Szkoleniowo-Usługowy Izby Skarbowej w Bydgoszczy.

3. Szkolenie "Podatek dochodowy od osób prawnych w 2003 r.". Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. Warszawa.

4. Szkolenie "Ceny transferowe w świetle aktualnych regulacji podatkowych". Europejskie Centrum Kształcenia Kadr. Bydgoszcz.

Specjalizacja firmy

Biegły rewident

Specjalista ds. rachunkowości

Biegły rewident

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

 • VAT UE

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

Skontaktuj się z właścicielem biura rachunkowego by uzyskać indywidualną ofertę

Inne Usługi

Sporządzanie analiz ekonomicznych, biznes planów: sporządzanie sprawozdań dla celów statystycznych i finansowych dla banków, leasingodawców, instytucji, sporządzanie sprawozdania finansowego obejmującego bilans, rachunek zysków i strat, sprawozdanie z przepływów pieniężnych i informację dodatkową, sporządzanie sprawozdań dla celów statystycznych i finansowych dla NBP, sporządzenie comiesięcznego sprawozdania dla zarządu i/lub właścicieli, według uzgodnionych wzorów i na uzgodnionych formularzach. Doradztwo kadrowo- płacowe: sporządzanie umów na potrzeby kadrowe, obsługa rozliczeń z ZUS, sporzadzanie list płac, sporządzanie świadectw pracy. Ponadto oferujemy pomoc w zakładaniu i likwidowaniu firmy.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Gabi Biuro Rachunkowe Gabriela Krefta-Marczak " znaleziony dla frazy księgowa Szczecin posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Szczecin a także biuro rachunkowe Szczecin