f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
FAQ
Najczęściej zadawane pytania
1. Czy biuro księgowe które nie posiada własnej strony internetowej może założyć konto na portalu www.sumiennyksiegowy.pl?

Portal Sumienny Księgowy został stworzony z myślą promowania tak wąskiej specjalizacji jaką jest księgowość. W celu założenia własnego konta na naszym portalu nie ma potrzeby posiadania własnej strony www.

2. Jak mogę założyć konto w portalu www.sumiennyksiegowy.pl?

Podczas rejestracji w portalu www.sumiennyksiegowy.pl użytkownik musi podać NIP swojego biura rachunkowego oraz adres e-mail. W kolejnych krokach należy postępować zgodnie z instrukcjami otrzymanymi na maila.

3. Co należy zrobić jeżeli nastąpiła zmiana adresu siedziby zarejestrowanego biura księgowego w portalu www.sumiennyksiegowy.pl?

W celu dokonania aktualizacji danych swojego biura księgowego wystarczy się zalogować do portalu i dokonać edycji swoich danych. Dane zostaną automatycznie zaktualizowane. W przypadku zmiany nazwy swojej firmy aktualizacja danych nastąpi po akceptacji administratora w ciągu 48 godzin.

4. Jak mogę zamówić Pakiet Diamentowy?

Wystarczy zarejestrować się na portalu i wykupić interesujący nas Pakiet. Cennik dostępny jest: http://sumiennyksiegowy.pl/cennik.

5. Nie mogę zalogować się na swoje konto lub nie pamiętam hasła?

W celu odzyskania hasła kliknij w panelu logowania „nie pamiętasz hasła”. Następnie wpisz adres mailowy jaki podałeś na naszym portalu w momencie rejestracji. Na ten adres zostanie wysłane nowe hasło. Po jego otrzymaniu należy się zalogować.

6. Jak mam postępować w przypadku nie otrzymania linku aktywacyjnego?

Na początku sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce pocztowej. Jeśli nie odnalazłeś linku aktywacyjnego skontaktuj się z administratorem http://sumiennyksiegowy.pl/kontakt.

7. Mam swoje konto na portalu www.sumiennyksiegowy.pl lecz nie wiem jak się zalogować.

Kliknij „Zaloguj” i wpisz swoje dane: NIP biura rachunkowego wraz z hasłem.

8. Czy w pakiecie Złotym mogę usunąć zamieszczone referencje?

Oczywiście po zalogowaniu na swoje konto można dokonać zmian i usunąć zamieszczone referencje.

9. W jakim czasie zostaną zamieszczone odpowiedzi do komentarzy na moim koncie na portalu www.sumiennyksiegowy.pl?

Odpowiedzi są dodawane automatycznie.

10. Wykupiłam Pakiet Diamentowy jednak nie jest widoczna cała galeria mojego biura?

Na początku sprawdź rozmiar zdjęcia i jego format. Jeśli dalej problem się utrzymuje skontaktuj z administratorem http://sumiennyksiegowy.pl/kontakt.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z administratorem:
http://sumiennyksiegowy.pl/kontakt