f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
kontakt

668 819 899

Zapraszamy do kontaktu

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 10 do 15

668 819 899

Zdobywaj Klientów
każdego dnia przez całą dobę

Baza biur rachunkowych - dołącz do kilku tysięcy Specjalistów

Specjalizacja

Nie jesteśmy portalem dla każdego, wąska specjalizacja jaką jest księgowość daje pewność że Twoja firma nie zginie w gąszczu innych branż. SumiennyKsięgowy.pl to portal stworzony specjalnie dla Ciebie i z myślą o Twoich klientach.

Unikalny certyfikat

Przed nawiązaniem współpracy z biurem księgowym klienci poszukują sprawdzonego partnera. Zdobywając certyfikat Sumiennego Księgowego zyskujesz zaufanie klientów i wzmacniasz wizerunek swojego biura. To naprawdę proste.

Szybki zwrot inwestycji

Tylko jeden klient pozyskany dzięki prezentacji Twojej oferty na SumiennyKsięgowy.pl pozwala odzyskać koszt rocznego utrzymania profilu już po trzecim miesiącu współpracy. Pomyśl jakie korzyści finansowe możesz osiągnąć z każdym kolejnym pozyskanym klientem.

Spis biur rachunkowych - wybierz najlepszy pakiet dla siebie

Szersze Grono Klientów

Promujemy oferty księgowych skupionych na naszym portalu wśród potencjalnych klientów. Nawiązujemy współpracę z organizacjami branżowymi o ogólnokrajowym zasięgu. Skorzystają na tym wszyscy: Ty zyskasz klientów, oni Twoje profesjonalne usługi.

Doskonała jakość i cena

Nasz cennik jest jasny i pozbawiony kruczków a zasady przejrzyste i uczciwe. Jesteśmy w 100% polską firmą i również korzystamy z usług polskich księgowych.

Zadowoleni klienci

Klienci zadowoleni z Twojej obsługi wystawiają pozytywne opinie dla Twojego biura, każda z nich jest najlepszą reklamą Twojej działalności i skutecznie zachęca kolejnych klientów do korzystania z Twojej oferty.

Sumienny Księgowy perfekcyjnie wyświetla się na nowoczesnych urządzeniach mobilnych

Komputer, tablet, telefon

Zakupy za pomocą tabletów i telefonów to już codzienność, także wyszukiwanie kontrahentów tą metodą stało się już normą. Nasze bogate doświadczenie pozwala skutecznie wypromować Twoją ofertę wśród szerokiego grona użytkowników urządzeń mobilnych.

Bezpieczeństwo

Zaawansowane technologie bezpiecznie podkreślają obecność Twojego biura w internecie i zyskują dla Ciebie klientów. Tylko Ty łatwo decydujesz jakie informacje o Twojej firmie udostępnisz kontrahentom.

Kontakt i informacja

Doskonale wiesz jak cenna jest dziś informacja, zautomatyzujemy formy kontaktu nowych klientów z Twoim biurem. Każde pytanie o Twoją ofertę, ekspresowo trafi pod właściwy adres.

Wygoda i prostota

Nie musisz już szukać specjalistów od wizerunku. SumiennyKsięgowy.pl to miejsce w którym wszystkie zalety Twojej firmy w prosty i wygodny sposób zostaną wyraźnie podkreślone. Już tylko kilka kliknięć dzieli Cię od zaistnienia w sieci.

Tylko trzy proste kroki do aktywacji profilu

Pierwszy Krok

1

Wszystko zaczyna się od
wpisania NIPu Twojego biura.

Aktywuj

Wpisz NIP Twojego biura

Drugi Krok

2

Proste pytania - kapitalny efekt!

Aktywuj

Uzupełnij dane i aktywuj profil

Trzeci Krok

3

Twój profil zdobywa dla Ciebie klientów!

Aktywuj

Zdobywaj nowych klientów