f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
kontakt

668 819 899

Zapraszamy do kontaktu

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 8 do 17

668 819 899

Baza biur rachunkowych
Zdobądź najbardziej prestiżowy Certyfikat Sumiennego Księgowego

Więcej Klientów

Doświadczenie pokazuje że zdecydowana większość klientów wybiera biuro księgowe z certyfikatami. Niezaprzeczalnie Certyfikat Sumienny Księgowy profesjonalnie buduje wizerunek twojej firmy wśród nowych i obecnych klientów. Dodatkowo skutecznie pomaga promować i podkreślać twoją pozycję w sieci.

Wysoka pozycja

Informacja o otrzymanym Certyfikacie SK pojawia się już na etapie wyświetlania wyników wyszukiwania biur rachunkowych przez klientów. Profile z Certyfikatem pojawiają się w nich najwyżej i dzięki czytelnemu oznaczeniu są wyróżnione.

Ułatwiony wybór

Nasza wyszukiwarka zaawansowana pozwala m.in. wybierać spośród wszystkich profili tylko biura z certyfikatem. Według statystyk przedsiębiorcy szukając w internecie księgowych dla swoich firm kierują się posiadaniem przez nich prestiżowych certyfikatów. Zadbaj już na wstępie o wysoką pozycje w sieci wybierając profil z Certyfikatem.

Szybka weryfikacja

Pamiętaj ze Certyfikat Sumiennego Księgowego to nie tylko ozdoba. Posiada on indywidualny i niepowtarzalny numer. Dzięki wyszukiwarce każdy potencjalny klient Twojego biura w łatwy i szybki sposób zweryfikuje jego autentyczność i trafi na Twój profil w portalu.

Zweryfikuj Certyfikat
Sprawdź ceny | Prestiż

Prestiż

Masz powody do dumy. Pochwal się posiadanym Certyfikatem. W kilka chwil po jego przyznaniu pojawi się on na Twoim profilu wraz z wszystkimi wynikającymi z tego korzyściami. Pamiętaj że możesz również umieścić go na swojej stronie internetowej, pochwalić się jego otrzymaniem na portalach społecznościowych a przede wszystkim zawiesić go w biurze, tak aby każdy klient wiedział że ma do czynienia z Sumiennym Księgowym. Prestiż posiadania Certyfikatu wpłynie na pozyskanie nowych klientów.

„Wybraliśmy pakiet Złoty i już w kilka tygodni okazało się, że to była dobra decyzja. Pozdrawiamy”

Asset Warszawa

„W ubiegłym miesiącu zdecydowałam się na pakiet Diamentowy, nie liczyłam aż na taki efekt”

Profil Kraków

„Wszyscy klienci chwalą nasz nowy profil firmowy na portalu Sumienny Księgowy”

Bilans Wrocław

Dołącz do programu Sumienny Księgowy
wybierając profil z Certyfikatem