f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 693404070* - Pola obowiązkowe.

Biuro Rachunkowe „SIGMA” Małgorzata Łukowczyk

Cennik Podstawowy

Księga przychodów i rozchodów

70 PLN

Cena od:

Pełna księgowość

300 PLN

Cena od:

Ryczałt

50 PLN

Cena od:

Obsługa kadrowo-płacowa i rozliczenia ZUS

20 PLN

Cena od:

Zeznanie roczne - dochody krajowe

30 PLN

Cena od:

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 284/2002


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1518I333


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
Biuro Rachunkowe „SIGMA” Małgorzata Łukowczyk

NIP:

9291169492

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

65-001 Zielona Góra

Jana Sobieskiego 8-10/7

mob.: 693404070

fax: 683256352

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Biuro Rachunkowe SIGMA założone w 2002 roku, które powstało na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycieli, pomaga właśnie takim jak Ty w realizacji przyjętych przez firmę strategii. Prowadzimy księgi podatkowe, sporządzamy deklaracje, które składamy w Urzędzie Skarbowym i ZUS w Twoim imieniu. Poprzez przejęcie pełnej odpowiedzialności za sprawy księgowe Twojej firmy pozwalamy zyskać naszym klientom czas na realizację prowadzonych przez nich przedsięwzięć gospodarczych. Naszym klientom dodatkowa gwarancje bezpieczeństwa daje posiadana przez nas polisa ubezpieczeniowa OC. Dysponujemy elastycznym czasem pracy, dzięki czemu dostosowujemy się do potrzeb każdego klienta. Nie ważne czy znajdujesz się w Polsce, czy poza jej granicami., sam wybierasz sposób, w jaki się z nami skontaktujesz, oraz w jaki przekażesz nam dokumenty. A wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.

Firma posiada ubezpieczenie OC.

ZAKRES USŁUG

Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu: I. USŁUGI RACHUNKOWO-KSIĘGOWE: prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, zryczałtowany podatek dochodowy, rejestry dla rozliczeń podatku VAT, ewidencję środków trwałych i wyposażenia, sporządzanie deklaracji podatkowych i ZUS, sporządzanie rozliczeń rocznych, sporządzanie sprawozdań finansowych. II. USŁUGI KADROWO-PŁACOWE: zgłaszanie pracowników do ZUS, przygotowanie umów o pracę, sporządzanie list płac oraz kart wynagrodzeń, ewidencja czasu pracy, prowadzenie kart zasiłkowych, obliczanie składek ZUS, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych, roczne rozliczenia pracowników, sporządzanie i dostarczanie do ZUS oraz Urzędu Skarbowego obowiązkowych deklaracji i informacji o uzyskanych dochodach za rok podatkowy, przygotowanie i prowadzenie akt osobowych. III. DORADZTWO KSIĘGOWE: udzielanie wyjaśnień i porad, informacje i konsultacje księgowe, reprezentacja przed Urzędami Skarbowymi i ZUS.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

 • Elektroniczny obieg dokumentów

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

1. NOWY KLIENT przez INTERNET – Jeśli znalazłeś nasze biuro przez Internet i rozpoczniesz z nami współpracę proponujemy ...

1. NOWY KLIENT przez INTERNET – Jeśli znalazłeś nasze biuro przez Internet i rozpoczniesz z nami współpracę proponujemy przez pierwsze 3 miesiące rabat w wysokości 30 procent ceny usługi. 2. ZALEGŁOŚCI - Problemy z zaległościami, proponujemy wyprowadzenie zaległości nawet z 30 procent rabatem, jeśli podpiszą Państwo z nami stałą umowę współpracy.

Inne Usługi

Rozliczenia z PFRON, sprawozdawczość GUS, wypełnianie wniosków kredytowych, wypełnianie wniosków leasingowych, zgłoszenia do Państwowej Inspekcji Pracy oraz Sanepidu, wyprowadzanie zaległości księgowych, analizy finansowe. W ramach umowy informujemy Klienta na bieżąco o zmianach w obowiązującym stanie prawnym, udzielamy wszelkich wyjaśnień w kwestiach podatków, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Nie ograniczamy się do rejestrowania operacji gospodarczych, ale również podpowiadamy rozwiązania pozwalające w ramach obowiązujących przepisów prawa obniżać zobowiązania podatkowe.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Biuro Rachunkowe „SIGMA” Małgorzata Łukowczyk" znaleziony dla frazy księgowa Zielona Góra posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Zielona Góra a także biuro rachunkowe Zielona Góra