f

SumiennyKsiegowy.pl

Wejdź na profil

g+
Logo portalu Sumienny Księgowy - najlepszej wyszukiwarki księgowych
Sumienny Ksiegowy

Zadzwoń:

+48 126612850* - Pola obowiązkowe.

Biuro Rachunkowe Chmielarski Grzegorz

Cennik Podstawowy

Księga przychodów i rozchodów

200 PLN

Cena od:

Pełna księgowość

800 PLN

Cena od:

Ryczałt

80 PLN

Cena od:

Certyfikat Ministerstwa Finansów: 13433/99


Certyfikat Sumienny Księgowy: SK1505I628


Diament Rachunkowości

Nawiąż współpracę
Biuro Rachunkowe Chmielarski Grzegorz

NIP:

9451008600

Sumienny Ksiegowy

Siedziba firmy

31-209 Kraków

Fieldorfa Nila 9 lokal 38

mob.: 507138807

tel.: 126612850

fax: 126612851

Poznaj historię naszej firmy

HISTORIA FIRMY

Nasze biuro rachunkowe w Krakowie Krowodrzy prowadzi kompleksowe usługi księgowe oraz obsługę kadrowo-płacową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej już od 1999 roku. Nasza oferta adresowana jest do spółek handlowych, spółek osobowych, stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych. Miejscem naszej pracy jest Kraków Krowodrza przy ul. Fieldorfa Nila 9 lok. 38. Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów Licencji nr 13433/99 Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi. Stawiamy na nowoczesne i niezawodne narzędzia pracy. Korzystamy z najnowszej wersji oprogramowania rekomendowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Comarch CDN, oraz Insert Subiekt, Rachmistrz i Rewizor.

Firma rozpoczęła świadczenie usług w 1999 roku
oraz posiada ubezpieczenie OC.

ZAKRES USŁUG

Księgowość jest prowadzona przez nas zgodnie z najwyższymi standardami przez osoby będącymi fachowcami w odpowiedniej dziedzinie działalności firmy. Zakres usług księgowych jest ustalany indywidualnie z Klientem na podstawie ilości i specyfiki dokumentów do przetworzenia w naszych systemach i w oparciu o podstawową ofertę naszego biura. Dewizą naszej firmy jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń Klienta, dlatego współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami w zakresie: - porad prawnych i podatkowych - przygotowania wniosków kredytowych - przygotowywania biznes planów inwestycyjnych oraz wniosków kredytowych - wykonywania analiz efektywności bieżących źródeł finansowania i rekomendacja zmian w istniejącej strukturze finansowania.

Poznaj szczegóły oferty

usługi podstawowe

 • Rozliczenia PIT
 • Pomoc przy założeniu firmy
 • Rozliczenia CIT
 • Rozliczenia PFRON
 • Dokumentacja ZUS
 • Ewidencja środków trwałych
 • Rozliczenia VAT
 • Obsługa kadr i płac
 • Księgi handlowe
 • Księgi przychodów i rozchodów
 • Reprezentacja firmy przed urzędami
 • Ryczałt

Kursy i Szkolenia

Specjalizacja firmy

Specjalista ds. rachunkowości

Specjalista ds. rachunkowości

usługi rozszerzone

 • VAT UE

Stanowiska w innych firmach

Sumienny Księgowy

Promocja

Pierwszy miesiąc gratis.

Inne Usługi

Korzystając z naszego doświadczenia jesteśmy gotowi pomóc Państwu przy zakładaniu firmy i organizacji spraw finansowo-księgowych. Oferujemy: - przygotowanie dokumentacji związanej z zarejestrowaniem nowej firmy Sąd Rejonowy, Urząd Miasta, Urząd Skarbowy, Urząd Statystyczny, ZUS, - pomoc w wyborze formy prawnej prowadzenia działalności gospodarczej oraz optymalnej formy opodatkowania, - doradztwo podatkowe w zakresie prowadzenia pozarolniczej działalności, - pomoc w zorganizowaniu działu księgowości, rekrutacji pracowników oraz ich szkoleniu, - pomoc w wyborze programu księgowego oraz jego wdrożeniu, - pomoc w opracowaniu procedur w dziale księgowości oraz systemów kontroli wewnętrznej, - reprezentowanie Klienta przed urzędami i obrona jego interesów podczas kontroli.

Zobacz galerię i skomentuj profil

Przeglądasz profil firmy "Biuro Rachunkowe Chmielarski Grzegorz " znaleziony dla frazy księgowa Kraków posiadający do tej pory następujące opinie:

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi komentarze chwilowo niedostępne. Już wkrótce będziesz mógł pozostawić swój wpis.

Niniejszy podmiot został zweryfikowany i figuruje w spisach: księgowa Kraków a także biuro rachunkowe Kraków